546044-2023 - ÄndringSverige-Vetlanda: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbil Tekniska kontoret
Referensnummer: UH-2023-44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Tekniska kontoret i Vetlanda kommun avser att köpa en ny lastbil med chassi anpassat för anläggningsarbete.