Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantering och destruktion av sekretessmaterial
Referensnummer: KS 2023/0006
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun, upphandlings- och inköpsenheten i samarbete med Söderköping- och Valdemarsviks kommuner och Norrköpings Hamn AB inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande Hantering och destruktion av sekretessbelagda pappersdokument. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via kommunens upphandlingsverktyg www.e-Avrop.com.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 550 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513300 Avfallsförbränning