2. Förfarande
Förfarande
Titel: Psykologtjänster Kriminalvården 2025-1
Beskrivning: Upphandling av psykologtjänster till Kriminalvårdens verksamhetsställen: anstalten Hinseberg och anstalten Tillberga.
Intern identifierare: 2025-17373
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt 19 kap lag (2016:1145) om offentlig upphandling.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1743803
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO1 a Tillberga
Beskrivning: Upphandling av psykologtjänster till Kriminalvårdens verksamhetsställen: anstalten Tillberga.
Intern identifierare: 1746966
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO2 a Hinseberg
Beskrivning: Upphandling av psykologtjänster till Kriminalvårdens verksamhetsställen: anstalten Hinseberg.
Intern identifierare: 1751830