546236-2020 - ÄndringSverige-Jönköping: Skogstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Åtgärder skyddsvärda träd
Referensnummer: 511-7345-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning