See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Relocation och Arbetstillståndansökningar av utländsk vårdpersonal
Beskrivning: Relocation och Arbetstillståndansökningar för utländsk vårdpersonal.
Föregående meddelande: 012845-2023
Intern identifierare: RS 2023-05259
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: VGR Anbudsinbjudan och avtal
Beskrivning: Relocation och Arbetstillståndansökningar av utländsk vårdpersonal
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Relocation
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Arbetstillståndsansökningar