See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan - DIS Teknikkonsulter - Tillfällig anslutning Vallentuna
Beskrivning: Käppala söker en projekterande organisation för upprättande av en förstudie samt resurs med kompetens inom modellering för ledning avseende tillfällig anslutning till Vallentuna. Se förfrågningsunderlaget för detaljer. Välkomna med era anbud!
Intern identifierare: 2024-210
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsinbjudan