2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektroniska körjournaler
Beskrivning: Upphandling av elektroniska körjournaler.
Intern identifierare: KS 2025-00065
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 31711300 Elektroniska system för tidsregistrering, 38112100 Navigations- och positionsbestämningssystem (GPS eller liknande), 38548000 Instrument till fordon, 48000000 Programvara och informationssystem, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000