54637-2019 - PlaneringSverige-Linköping: Detektions- och analysutrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Request for Information Regarding Handheld Raman Spectrometers
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38430000 Detektions- och analysutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for information regarding handheld raman spectrometers for a pilot study within swedish police. More information about the request can be found at, https://upphandling.polisen.se/Notice/NoticeList.aspx?NoticeStatus=1
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen