See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hantverkartjänster VS
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal inom VS
Intern identifierare: 2024-104
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: VS delområde Väst
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: VS delområde Tierp
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: VS delområde Öst