Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmöbler, väggmonterad
Referensnummer: UH 2019/74
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39130000 Kontorsmöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Väggmonterad kontorsinredning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 700 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39130000 Kontorsmöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen