546464-2025 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Hyra av pilotanläggning för ultrafilter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av pilotanläggning för ultrafilter
BeskrivningPilotanläggning för ultrafiltrering som ska hyras och installeras vid Kåsjöns vattenverk.
Intern identifierareKS/2025:413
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 42912330 Vattenreningsutrustning, 45232430 Vattenrening, 45252200 Utrustning till reningsverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000