546465-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsstädning – Lokalvård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård
BeskrivningUpphandling av lokalvård till Riksrevisionens lokaler på Sankt Eriksgatan 117.
Intern identifierare2024/0771
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000