546481-2024 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Elektroder och förbrukningsmaterial till EKG, PCI, EEG och Defibrillatorer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElektroder och förbrukningsmaterial till EKG, PCI, EEG och Defibrillatorer
BeskrivningElektroder och tillbehör
Intern identifierareRS231346
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33123000 Utrustning för kardiovaskulära ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del