Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning, psykiatri
Referensnummer: HSN 919-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79625000 Förmedling av läkare
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser leveransavtal för bemanning med specialistläkare i psykiatri för klinisk tjänstgöring inom Södra Lapplands hela upptagningsområde med stationering i Lycksele. Upphandlingen avser kontinuerlig tjänstgöring under hela året motsvarande verksamhetens 2,5 heltidstjänster för kliniskt arbete.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79625000 Förmedling av läkare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen