54664-2025 - Resultat
Sverige – Avfallstjänster – Avfallhantering anstalten Salberga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallhantering anstalten Salberga
BeskrivningAvfallshantering åt anstalt och häkte Salberga
Intern identifierare2024-13987
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000