546654-2024 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Ramavtal - Naturvärdesinventering - Syd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Naturvärdesinventering - Syd
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal gällande naturvärdesinventering (NVI) av Akademiska Hus fastigheter i: Borås, Bohuslän, Göteborg, Karlstad, Lund, Malmö och Skövde
Intern identifierare24/69
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77231400 Skogsinventering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsformulär