546697-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster för digitala kommunikationskanaler
Referensnummer: 2569-2017/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar konsulttjänster för utveckling och underhåll av externa digitala kommunikationskanaler, konsulttjänster för utveckling och underhåll av interna digitala kommunikationskanaler och av strategiska konsulttjänster för kommunikation i digitala kanaler.