2. Förfarande
Förfarande
Titel: Testbädd 5G 2025
Beskrivning: Testbed 5G
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32400000 Nät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106404:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32500000 Telekommunikationsmateriel