Upphandlingen avser samtalsterapi för medarbetare inom koncernen Karlstads kommun som befinner sig i en särskild svår livssituation så som livskris och sorg, depression och ångest eller existentiell kris under en avtalsperiod på 2 år med möjlighet till förlängning 1 + 1.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85121200 Medicinska specialisttjänster, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen