546936-2024 - Planering
Sverige – Administrativa tjänster för datorer – RFI Lönesystem
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Lönesystem
BeskrivningRFI avseende lönesystem
Intern identifierareDNR 2024-01005
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 72510000 Administrativa tjänster för datorer