2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fabriksbetong för mindre anläggningsarbeten
Beskrivning: Uppdraget avser leveranser av fabriksbetong för mindre anläggningsarbeten såsom byggnationer av lekplatser, multiarenor, gjutning av fundament (ex. belysning), gator och torg där Serviceförvaltningen har uppdrag att utföra arbeten inom Malmö stad under Avtalets löptid.
Intern identifierare: SN-2025-1350
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114100 Färdigblandad betong
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Uppdraget avser leveranser av gjutning och fabriksblandad betong för mindre markanläggningsarbeten såsom byggnationer av lekplatser, multiarenor, gjutning av fundament (ex. belysning), gator och torg där Serviceförvaltningen har uppdrag att utföra arbeten inom Malmö stad under Avtalets löptid.
Intern identifierare: Fabriksbetong för mindre anläggningsarbeten