2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning 2024
Beskrivning: Snöröjning, saltning, grusning, sopning etc i enlighet med föreskrifter i upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: 24/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Vinterväghållning