547257-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Konsultmäklartjänster management och organisation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultmäklartjänster management och organisation
BeskrivningHärmed inbjuds leverantörer till att lämna anbud gällande Konsultmäklare, enligt instruktioner och bifogade handlingar. Samverkan i upphandlingen sker med, Håbo kommun, Enköpings kommun, Sigtuna Hem och Sigtuna Vatten och Avlopp (SIVAB) Upphandlingen innehåller flera kompetensområden inom management och organisation..
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107671:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning, 79418000 Konsulttjänster för upphandling, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster