2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI: Särskilt boende för äldre i Knivsta kommun
Beskrivning: RFI: Särskilt boende för äldre i Knivsta kommun
Intern identifierare: SN-2025/18
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg