547304-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – Hissmodernisering och hisservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHissmodernisering och hisservice
BeskrivningOmfattningen av detta avtal består både av modernisering av föreskrivna hissar samt service & underhåll av Stockholm Parkeringar hissbestånd.
Intern identifierareSP 2024/114
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHissmodernisering och hisservice