547319-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare – Bussresor - beställningsresor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBussresor - beställningsresor
Beskrivningtakvolymen är 10 000 000 SEK
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60172000 Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningTakvolymen är 10 000 000 SEK