547367-2023 - ÄndringSverige-Jönköping: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Artroskopi- och shaverutrustning med tillhörande förbrukning
Referensnummer: RJL 2023/2644
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Artroskopi- och shaverutrustning med tillhörande förbrukning till ortopedoperation i Region Jönköpings län.