2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulter för lokaliseringsutredning av nytt reningsverk i Gnesta
Beskrivning: Uppdraget omfattar konsulter för en lokaliseringsutredning för placering av nytt avloppsreningsverk för Gnesta tätort.
Intern identifierare: TI 2023-1180
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: TI 2023-1180 Konsulter för lokaliseringsutredning av nytt reningsverk i Gnesta