Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 48613000 Elektronisk databehandling, 48810000 Informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
Leveransplats
Postadress: Olaus Magnus väg 42
Ort: Linköping
Postnummer: 583 30