2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkivskåp
Beskrivning: Arkiv- och dokumentskåp för säker förvaring inklusive leverans och inbärning.
Intern identifierare: UE 25.182
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000