2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av B2B-reklambyrå inom export och finans
Beskrivning: Denna upphandling omfattar digital B2B-marknadsföring med exportfokus och uppdragen innebär att löpande producera material och innehåll för olika marknadskommunikationsaktiviteter. Uppdragens främsta syfte är att stärka kännedomen och öka kunskapen om EKN:s erbjudande samt stärka EKN:s varumärke som samarbetspartner i exportrelaterade affärer.
Intern identifierare: D24/02892
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79341400 Reklamkampanjer, 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: B2B-reklambyrå