547756-2024 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Upphandling Livsmedel - kolonial/specerier, kött, charkuterier och djupfryst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Livsmedel - kolonial/specerier, kött, charkuterier och djupfryst
Beskrivning: Upphandlingen avser Myndighetens behov av livsmedel inom angivna områden.
Intern identifierare: 2024-9585
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella krav