Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Leveransplats
Postadress: Östra hamngatan 5
Ort: Göteborg
Postnummer: 41109
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)