See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverksprodukter
Beskrivning: Ramavtalet avser nätverksprodukter samt tjänster. Området omfattar i första hand nätverksprodukter.
Föregående meddelande: 070918-2022
Intern identifierare: 2022/KSUH 0008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30237100 Delar till datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000