See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Asfaltbeläggning -och anläggningsarbete i Kungsbacka kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för material, resurser, fräsning, asfaltsbeläggningar, vägmarkering, anläggningsarbeten samt anslutande tjänster.
Intern identifierare: 2023-00141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Beläggning och asfaltarbete samt anläggningsarbete
Intern identifierare: 1341147-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AMA AF 21 AB04
Beskrivning: Asfalt beläggning och anläggninsarbete
Intern identifierare: 1341150-1
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten