548098-2018 - ResultatSverige-Landskrona: Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontors- och skolmateriel inklusive kopieringspapper 2018
Referensnummer: 2018/619
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Landskrona stads huvudsakliga behov av kontors- och skolförbrukningsmateriel inklusive kopieringspapper.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30192000 Kontorsmateriel, 30197600 Förädlat papper och kartong, 30197620 Skrivpapper
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen