548233-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Biodiesel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NDS V-322 Biodiesel
Referensnummer: V-322
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09134230 Biodiesel
II.1.4.
Kort beskrivning
En eller flera mobila tankstationer för biodiesel inom projekt Norra Djurgårdsstaden
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen