548283-2024 - Resultat
Sverige – Juridiska tjänster – Efterannonsering Upphandlingsjuridiskt stöd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEfterannonsering Upphandlingsjuridiskt stöd
BeskrivningDirektupphandling Upphandlingsjuridiskt stöd.
Intern identifierare2024/00560
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000