See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Atomic Force Microscope with IR spectroscopy capabilities (AFM-IR)
Beskrivning: Procurement of an Atomic Force Microscope with infrared spectroscopy capabilities for the Microscopy Laboratory premises at MAX IV Laboratory, Lund University.
Intern identifierare: V 2023/2279
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar, 38514200 Svepsondmikroskop, 38636100 Lasrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Supplier requirements - Qualification
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Equipment requirements