Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende medicintekniska produkter till Försvarsmakten. Upphandlingen är indelad i tio (10) anbudsområden, anbudsgivare har möjlighet att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden.
Upphandlingens anbudsområden:
2. Kyl- och värmemateriel
5. Mikroskop