548482-2021 - ResultatSverige-Oskarshamn: Företagshälsovård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: U-071-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Oskarshamns kommun upphandlar företagshälsovård för kommunens medarbetare.
Inbjudan
Oskarshamns kommun nedan kallad Beställaren, genomför en upphandling av företagshälsovård och inbjuder härmed anbudsgivare, nedan kallad Leverantör, att lämna anbud helt i enlighet med detta förfrågningsunderlag.
Upphandlingen administreras av Inköpscentralen i Västerviks kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98342000 Arbetsmiljötjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen