Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kontinuerlig städning av kontor och gemensamhetslokaler som används av AB Bostäder. Vid avtalets tecknande omfattas totalt 10 objekt.
Ramavtalet omfattar också möjlighet att avropa:
2. lägenhetsstäd