2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal sanering/avfuktning 2025
Beskrivning: Ramavtal gällande sanering och avfuktning.
Intern identifierare: 24/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45111100 Rivning, 90690000 Klottersanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000