2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spolbilar Kalmar vatten
Beskrivning: Inköp av 2 större spolbilar till KVAB.
Intern identifierare: 2025-03
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000