See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillgänglighetsanpassning Busshållplatser
Beskrivning: Tillgänglighetsanpassning av två busshållplatser.
Intern identifierare: 24-2040-1910-1010-199
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45213316 Anläggning av gångbana
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000