2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyrå
Beskrivning: Uppdraget avser ESEMs behov av Kommunikationsbyrå med fokus på varumärkesutveckling, grafisk produktion och marknadsföring. Syftet är att stödja ESEMs kommunikationsarbete genom att tillhandahålla tjänster som stärker varumärket och säkerställer en enhetlig och tillgänglig kommunikation i olika kanaler.
Intern identifierare: UH 25-20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000