548757-2021 - ResultatSverige-Angered: Administration inom företagsverksamhet
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projektadministratörer
Referensnummer: 21/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75112000 Administration inom företagsverksamhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingens syfte är att säkerställa Kretslopp och vattens behov av extra
bemanning som projektadministratörer.
Målet är att teckna ett ramavtal med en professionell leverantör som kan
erbjuda erfaren personal med kort varsel för kortare och längre uppdrag.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen