Avsikten med upphandlingen är att säkra Lokalförvaltningens behov av två seniora projektledare enligt AUB.51. Uppdraget innefattar projektledning av flera projekt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen