2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grävlastare/Traktorgrävare
Beskrivning: Grävlastare/Traktorgrävare
Intern identifierare: 24-2010-1312-1030-206
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Degerfors kommun välkomnar till anbudsgivning avseende en Grävlastare/Traktorgrävare (med option för tillbehör) för uppskattad leverans under våren 2025.