See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Distansmötesutrustning
Beskrivning: Kontraktsföremålet består av varor och tjänster kopplade till Distansmötesutrustning, med undantag för angivna avgränsningar. Tjänsterna omfattar både tjänster kopplade till befintlig Distansmötesutrustning som Arbetsförmedlingen äger sedan tidigare och Distansmötesutrustning som anskaffas under ramavtalets löptid. Anskaffningsformen för varor som omfattas av Ramavtalet är köp (alltså ej leasing eller hyra).
Intern identifierare: Af-2025/0033 8517
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Ytterligare klassificering (cpv): 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1638875-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: 1638877-1